Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 50 zł TYLKO z ORLEN PACZKA | Zamów dziś do 21:20 i odbierz następnego dnia roboczego w punkcie!
Koszyk

Słuchawki douszne i bezprzewodowe

Słuchawki douszne

Słuchawki to bardzo popularny i niezwykle przydatny gadżet. Dzięki nim można korzystać z własnej muzyki w dowolnym miejscu. Ponadto oferują w tym zakresie dyskrecję w przeciwieństwie do głośników. Wystarczy je podłączyć do gniazda w smartfonie lub telewizorze, aby cieszyć się w pełni ulubionymi utworami. Jednak wielu użytkowników od zawsze zadaje sobie pytanie. Jakie słuchawki wybrać? Słuchawki douszne czy słuchawki nauszne?

Słuchawki dokanałowe czy słuchawki nauszne?

Odpowiedź nie jest prosta. Zależy bowiem tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji użytkownika. Jakie słuchawki więc wybrać? Na rynku znajdziemy różnego rodzaju sprzęt, który różni się parametrami. Pierwszym pytaniem jest to, czy istotne jest dla nas czy będą to bezprzewodowe, czy słuchawki przewodowe. W tej kwestii z reguły istotne jest to ile chcemy przeznaczyć. Słuchawki bezprzewodowe są wygodniejsze, jednak z reguły znacznie droższe.

Słuchawki douszne są z pewnością mniejsze i bardziej kompaktowe. Oferują jednak inny rodzaj dźwięku niż słuchawki nauszne. Tego drugie z kolei są nieco bardziej uciążliwe w transporcie. Nie da się ich również włożyć wygodnie do kieszeni tak jak słuchawek dokanałowych.

pixel