Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 50 zł TYLKO z ORLEN PACZKA | Zamów dziś do 21:20 i odbierz następnego dnia roboczego w punkcie!
Koszyk

Akcesoria ochronne

Szkło hartowane na telefon oraz dopasowane etui to absolutna podstawa. Smartfon bez odpowiedniej ochrony jest niezwykle podatny na zarysowania i przypadkowe uszkodzenia mechaniczne. Warto dodać, że nie wszystkie urządzenia są wyposażone fabrycznie w zabezpieczenia takie jak np. Gorilla Glass. Z tego względu dodatkowa ochrona smartfona to zakup, który zawsze warto przemyśleć. Szczególnie jeśli zależy nam, aby po kilku latach np. odsprzedać go przy nieznacznym spadku jego ceny.

Szkło hartowane i etui na telefon

Doskonałym rozwiązaniem jest etui na telefon i szkło hartowane naklejone na powierzchnię dotykową. Jest to zestaw, który uchroni urządzenie przed większością zarysowań. Przykładowo poliwęglanowe etui zapewni bezpieczeństwo przed upadkiem z wysokości, natomiast wysokiej klasy szkło zagwarantuje, że telefon wytrzyma nawet kilka lat w stanie nienaruszonym, bez ani jednej rysy na ekranie. Szczególnie warto zakupić szkła na ekrany Xiaomi.

Szkło hartowane na telefon czy folia na ekran?

Szkło hartowane jest bardzo wytrzymałe i ochroni smartfona nawet przed kontaktem z podłogą. Ponadto pozwala wygodnie przesuwać palcem po jego powierzchni bez smużenia charakterystycznego dla folii. Hartowane szkło przeznaczone jest szczególnie dla osób, którym zdarza się po prostu upuścić komórkę. Na pewno warto zamówić etui do Apple ze względu na cenę sprzętu. Osłona uchroni także telefon przed zarysowaniem np. kluczami w czasie transportu w torebce bądź plecaku.  Szkło hartowane stanowi zdecydowanie o wiele lepszą ochronę smartfona niż standardowa folia na ekran.

pixel