Opinie o Nas
Darmowa dostawa od 50 zł TYLKO z ORLEN PACZKA | Zamów dziś do 21:20 i odbierz następnego dnia roboczego w punkcie!
Koszyk

Akcesoria samochodowe

Wnętrze samochodu to nie tylko standard wyposażenia oferowany przez konkretną markę. To również szereg akcesoriów oraz gadżetów, które ułatwiają podróże, a także pozwalają poczuć się komfortowo w czasie jazdy. W zasadzie nawet auto w najtańszym wariancie, można własnoręcznie wzbogacić o kilka rozwiązań dostępnych wyłącznie w pakiecie premium. Wystarczy chociażby uchwyt na telefon, który zastąpi wbudowaną nawigację bądź stylowy organizer na drobiazgi.

Najbardziej podstawowym przykładem jest ładowarka do samochodu, która umożliwia przedłużenie żywotności baterii w nawigacji, smartfonie lub dowolnym urządzeniu mobilnym. Inną kwestią są różnego rodzaju transmitery Bluetooth, kosze na śmieci, popielniczki do samochodu, a także inne elementy, które znacznie zwiększają wygodę w czasie korzystania z pojazdu.

Transmiter Bluetooth

Jest to niewielkie i zarazem niezwykle funkcjonalne urządzenie. Transmiter samochodowy pozwala na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku pomiędzy smartfonem i zestawem audio w pojeździe. Mechanizm działania jest bardzo prosty i w zaledwie kilka chwil można cieszyć się ulubionymi utworami w czasie jazdy.   

Transmiter samochodowy wykorzystuje Bluetooth, aby sparować smartfona z urządzeniem. Wystarczy podłączyć go do gniazda zapalniczki w aucie, zainstalować aplikację ze sklepu Google i ustawić wspólną częstotliwość. Transmiter bluetooth umożliwia odsłuchiwanie dźwięku z filmów na platformie YouTube, a także korzystanie z listy utworów na Spotify. W dobie aplikacji streamingowych jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego kierowcy.

pixel