Opinie o Nas
-30% na drugi tańszyprodukt | WEEKENDOWE SZALEŃSTWO
Koszyk

Uchwyty

Uchwyt na telefon to niezbędny element wyposażenia każdego kierowcy, fotografa bądź zwykłego entuzjasty smartfonów. W samochodzie pozwalają wygodnie korzystać z nawigacji, a w przypadku niektórych modeli, doładować również telefon. Innym popularnym rozwiązaniem są stojaki na telefon bądź selfie-sticki, które ułatwiają robienie zdjęć, a nawet umożliwiają przeprowadzanie sesji. Uchwyt rowerowy natomiast to doskonały sposób na użytkowanie smartfona w czasie codziennych przejażdżek i wyszukiwanie trasy za pomocą GPS.

Uchwyt na telefon do samochodu

Jest to gadżet, który znacząco ułatwia korzystanie ze smartfonu w czasie jazdy. Nawigacja to jedno, uchwyt na telefon pozwala często również podładować baterię, a także prowadzić rozmowy w trybie głośnomówiącym. Na rynku dostępne jest szerokie spektrum różnego typu uchwytów na telefon. Czym warto kierować się przy jego zakupie? Tanie uchwyty na telefon są najczęściej wykonane ze słabego i podatnego na uszkodzenia plastiku. Bardzo często telefon w trakcie jazdy może po prostu wypaść z takiego gadżetu. Dlatego warto wydać raz nieco więcej i zaopatrzyć się w produkt z nieco wyższej półki.

Jak wybierać stojak na telefon lub selfie-stick?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość wykonania. Lepsze stojaki na telefon marki Baseus wykonane są z plastiku dobrej klasy, uzupełnianego często innymi materiałami, takimi jak np. aluminium. Produkty tego rodzaju posiadają większą trwałość i stanowią jeden, solidny zakup na co najmniej kilka lat użytkowania. Cena w tym aspekcie z reguły idzie w parze z jakością wykonania.

pixel